NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Malování pomocí bublin je krásná a zábavná aktivita. Jedná se o skvělou příležitost strávit společně rodinný čas. Tato aktivita je zábavná a tvůrčí, rozvíjí představivost, estetiku a jemnou motoriku.

Kouzlo bublifuku je mnohem větší, než jen tvorba barevné bubliny. Může pomoct i zpěvákům. Dechové cvičení pro zpěváky - koukněte se na krátký rozhovor s učitelkou zpěvu.

Staň se součástí bublinového festivalu úplně jinak... Staň se dobrovolníkem. Naučíš se mnoho bublinových věcí a principů. S Tvojí pomocí se stanou Bublinové festivaly těmi nejlepšími akcemi pro děti v okolí a zaručíte opravdovou radost jak dětem, tak rodičům.

Chápu. Chcete tvořit bubliny, ale nevíte, jaký nástroj vybrat, aby to bylo ideální. Chcete tvořit obří bubliny? Bublinové hady? Chcete bubliny praskat? Chcete, aby to zvládli i ti nejmenší? Pojďte do toho se Zabublej.

To je přece jasné! Prostě foukáš do toho kolečka a oni se bubliny tvoří sami, ne? Ale co když je možnost udělat to ještě lépe a navíc bez zbytečně rozlitého bublifuku a mokrých prstů?

Už jste někdy viděli obří bubliny, a chcete to taky vyzkoušet? Ano, mega bublina může být utvořena díky skvělé bublinové směsi, ale také je to i o ovládání bublinových nástrojů. Tak pojďme na to.

Bublinové hrátky nejsou omezené pouze na léto, ale to asi víte. Spolu s dětmi můžete vytvořit i zmrzlou bublinu. Sledovat jak mrzne, užívat si jedné bubliny třeba půl hodiny anebo zkoumat zázraky přírody pomocí "vědy pro děti".

Může se to zdát šílené, ale bubliny je možné dělat i v zimě, ve sněhu, v mrazu, a třeba i o Vánocích. Bubliny nepatří jen do letních slunečních dní - rozzářete úsměvy svých dětí. Podívejte se jak na to...