NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Malování pomocí bublin je krásná a zábavná aktivita. Jedná se o skvělou příležitost strávit společně rodinný čas. Tato aktivita je zábavná a tvůrčí, rozvíjí představivost, estetiku a jemnou motoriku.

Kouzlo bublifuku je mnohem větší, než jen tvorba barevné bubliny. Může pomoct i zpěvákům. Dechové cvičení pro zpěváky - koukněte se na krátký rozhovor s učitelkou zpěvu.

Staň se součástí bublinového festivalu úplně jinak... Staň se dobrovolníkem. Naučíš se mnoho bublinových věcí a principů. S Tvojí pomocí se stanou Bublinové festivaly těmi nejlepšími akcemi pro děti v okolí a zaručíte opravdovou radost jak dětem, tak rodičům.

To je přece jasné! Prostě foukáš do toho kolečka a oni se bubliny tvoří sami, ne? Ale co když je možnost udělat to ještě lépe a navíc bez zbytečně rozlitého bublifuku a mokrých prstů?

Chápu. Chcete tvořit bubliny, ale nevíte, jaký nástroj vybrat, aby to bylo ideální. Chcete tvořit obří bubliny? Bublinové hady? Chcete bubliny praskat? Chcete, aby to zvládli i ti nejmenší? Pojďte do toho se Zabublej.

Už jste někdy viděli obří bubliny, a chcete to taky vyzkoušet? Ano, mega bublina může být utvořena díky skvělé bublinové směsi, ale také je to i o ovládání bublinových nástrojů. Tak pojďme na to.

Bublinové hrátky nejsou omezené pouze na léto, ale to asi víte. Spolu s dětmi můžete vytvořit i zmrzlou bublinu. Sledovat jak mrzne, užívat si jedné bubliny třeba půl hodiny anebo zkoumat zázraky přírody pomocí "vědy pro děti".

Může se to zdát šílené, ale bubliny je možné dělat i v zimě, ve sněhu, v mrazu, a třeba i o Vánocích. Bubliny nepatří jen do letních slunečních dní - rozzářete úsměvy svých dětí. Podívejte se jak na to...