Jde nám o to, aby bubliny přinášely radost

BUBLINY NÁS VÁŽNĚ BAVÍ! 

Jmenuji se Daniel Kunášek a jsem učitel na základní škole, který se (znovu) dostal ke kráse bublin. Jde mi o to, aby bubliny přinášely radost. Začal jsem v roce 2016. Teď jsme firma Zabublej s.r.o. a je nás víc :). Na akcích potkáte další bublináře. Na akcích nás můžete potkat několik.

Zaměřujeme se na zábavu a zážitky s bublinami. Ať už se jedná o různé programy na táborech, dětských dnech, oslavách, plesech, svatbách a jiných akcích. Bubliny u nás nejen uvidíte, ale hlavně vyzkoušíte. Proto jsem také přišel bublifuk ZABUBLEJ. Jde nám totiž o to, aby si tu krásu a radost mohl užít opravdu každý.

Jen v roce 2022 se na našich akcích radovalo více než 7 500 dětí a spotřebovali jsme přes 8 000 litrů bublifuku. To bylo smíchu :). Přidáte se?


JAK TO ZAČALO?

Krása a fascinace bublinami byla v mém životě inspirována ještě něčím krásnějším a úctyhodnějším. Mou ženou. K bublinám jsem se dostal díky ní.

Vystupovat jsem totiž začal proto, abych vydělal na zásnubní prsten a požádal mou milou uměleckou duši o ruku s něčím (prstenem), co bylo "zaplaceno" uměním. A bubliny jsou uměním. Uměním, které mě uvádí v úžas.

S každým lidským úsměvem, dětskou radostí a dospěláckým upejpáním opravdu zjišťuji, že RADOST Z BUBLIN JE RADOST UPŘÍMNÁ!

Bublinář Daniel
zakladatel, výrobce a hlavní bublinář týmu Zabublej

sledujte sociální sítě

Facebook                              Instagram


CO CHCEME PŘINÉST?

- "Chceme přinášet radost dětem i dospělým."

- "Chci vytvářet hračky, na kterých není zbytečný plast, ale jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro nás i naše okolí."

- "Chceme se zasadit o příjemnější atmosféru. Smějme se. Užívejme si momenty štěstí. Starejme se o přírodu. Dopřejme dětem prostředí, které je rozvíjí. Zažívejme společný rodinný čas. Buďme v tom spolu." 

Tým Zabublej - koho dál můžete potkat

užíváme si krásu naší země a jezdíme po celé republice

Když potkáte Vojtu, potkáte někoho, kdo vaše děti opravdu zabaví a je k nim vhodný. Děti ho mají ho rády a jsou v dobých rukách.

Bublinář Vojta

Praha a okolí

Když potkáte Jáchyma, potkáte někoho, kdo vymyslel spoustu vylepšení k technickému provedení a s bublinami má snad největší zkušenost. 

Bublinář Jáchym

Střední a jižní Čechy

Když potkáte Nevi, nemusíte se bát, že by nebyla sranda. Bubliny tak získávají opravdu dimenzi radosti a zábavy.

Bublinářka Nevena

Střední a jižní Čechy

Když potkáte Daniela, bude vše v bezpečí. Jeho práce s dětmi je vždy s ohledem na medicínskou profesi a zároveň zaměřená na zážitek.

Bublinář Daniel

Střední, severní a východní Čechy

Když potkáte Ráchel, tak si můžete být jistí, že bubliny budou prováděny s citem a klidem. Její nadšení z bublin je až nakažlivé. 

Bublinářka Ráchel

Střední, severní a východní Čechy

Když potkáte Kryštofa, tak jste potkali někoho, kdo v dílně s výrobou nástrojů strávil spolu s Danielem nejvíce času. Nástroje a jejich použití zná dost dobře.

Bublinář Kryštof

Západní a jižní Čechy

Klikněte a můžete začít psát. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Bublinář Jáchym

Střední, severní a východní Čechy

Když potkáte Ondru, může vám být jasné, že k zážitku s bublinami nemusíte jít vůbec daleko a užijí si to nejen děti, ale i dospělí.

Bublinář Ondra

Morava a Slezsko

Když potkáte Standu, tak potkáte spolehlivého člověka, který bublinový program připraví tak, aby vše bylo naprosto v pořádku.

Bublinář Standa

Morava a Slezsko

NAPIŠTE MI

INFORMACE

Zabublej s.r.o.
IČ 179 55 700

Telefonní číslo
+420 702 263 525

(dostupný od 14 do 19 hodin)

E-mail

obchod@zabublej.cz