Jde nám o to, aby bubliny přinášely radost

BUBLINY NÁS VÁŽNĚ BAVÍ! 

Jmenuji se Daniel a jsem učitel na základní škole, který se (znovu) dostal ke kráse bublin. Jde mi o to, aby bubliny přinášely radost. Začal jsem v roce 2016. Teď jsme firma Zabublej s.r.o. a je nás víc :). Na akcích potkáte další bublánáře. Třeba Jáchyma, Nevi, Kubu nebo Petra.

Zaměřujeme se na zábavu a zážitky s bublinami. Ať už se jedná o různé programy na táborech, dětských dnech, oslavách, plesech, svatbách a jiných akcích. Bubliny u nás nejen uvidíte, ale hlavně vyzkoušíte. Proto jsem také přišel bublifuk ZABUBLEJ. Jde nám totiž o to, aby si tu krásu a radost mohl užít opravdu každý.

Jen v roce 2022 se na našich akcích radovalo více než 7 500 dětí a spotřebovali jsme přes 8 000 litrů bublifuku. To bylo smíchu :). Přidáte se?


JAK TO ZAČALO?

Krása a fascinace bublinami byla v mém životě inspirována ještě něčím krásnějším a úctyhodnějším. Mou ženou. K bublinám jsem se dostal díky ní.

Vystupovat jsem totiž začal proto, abych vydělal na zásnubní prsten a požádal mou milou uměleckou duši o ruku s něčím (prstenem), co bylo "zaplaceno" uměním. A bubliny jsou uměním. Uměním, které mě uvádí v úžas.

S každým lidským úsměvem, dětskou radostí a dospěláckým upejpáním opravdu zjišťuji, že RADOST Z BUBLIN JE RADOST UPŘÍMNÁ!

Bublinář Daniel

sledujte mě na sociálních sítích

Facebook                              Instagram


CO CHCEME PŘINÉST?

- "Chceme přinášet radost dětem i dospělým."

- "Chci vytvářet hračky, na kterých není zbytečný plast, ale jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro nás i naše okolí."

- "Chceme se zasadit o příjemnější atmosféru. Smějme se. Užívejme si momenty štěstí. Starejme se o přírodu. Dopřejme dětem prostředí, které je rozvíjí. Zažívejme společný rodinný čas. Buďme v tom spolu." 

NAPIŠTE MI

INFORMACE

Zabublej s.r.o.
IČ 179 55 700

Telefonní číslo
+420 702 263 525

(dostupný od 14 do 19 hodin)

E-mail

obchod@zabublej.cz