Jde mi o to, aby bubliny přinášely radost

BUBLINY MĚ VÁŽNĚ BAVÍ! 

Jmenuji se Daniel a jsem učitel na základní škole, který se (znovu) dostal ke kráse bublin. Jde mi o to, aby bubliny přinášely radost. V roce 2016 jsem s bublinami začal a v roce 2018 jsem začal podnikat a pořádat bublinové programy pod názvem: DANNY´S BUBBLES.

Zaměřuji se na zábavu a zážitky s bublinami. Ať už se jedná o různé programy na táborech, dětských dnech, oslavách, plesech, svatbách a jiných akcích. Bubliny u mě nejen uvidíte, ale hlavně vyzkoušíte. Proto jsem také vymyslel vlastní bublifuk ZABUBLEJ. Jde mi totiž o to, aby si tu krásu a radost mohl užít opravdu každý.


JAK TO ZAČALO?

Krása a fascinace bublinami byla v mém životě inspirována ještě něčím krásnějším a úctyhodnějším. Mou ženou. K bublinám jsem se dostal díky ní.

Vystupovat jsem totiž začal proto, abych vydělal na zásnubní prsten a požádal mou milou uměleckou duši o ruku s něčím (prstenem), co bylo "zaplaceno" uměním. A bubliny jsou uměním. Uměním, které mě uvádí v úžas.

S každým lidským úsměvem, dětskou radostí a dospěláckým upejpáním opravdu zjišťuji, že RADOST Z BUBLIN JE RADOST UPŘÍMNÁ!

sledujte mě na sociálních sítích

Facebook                              Instagram

Pinterest


CO CHCI DÍKY BUBLINÁM PŘINÉST?

- "Chci přinášet radost dětem i dospělým."

- "Chci vytvářet hračky, na kterých není zbytečný plast, ale jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro nás i naše okolí."

- "Chci se zasadit o příjemnější atmosféru. Smějme se. Užívejme si momenty štěstí. Starejme se o přírodu. Dopřejme dětem prostředí, které je rozvíjí. Zažívejme společný rodinný čas. Buďme v tom spolu." 

NAPIŠTE MI

INFORMACE

Daniel Kunášek
IČO 07365551

Telefonní číslo
+420 702 263 525

(dostupný od 14 do 19 hodin)

E-mail

obchod@zabublej.cz

dannysbubbles@gmail.com