O BUBLINÁCH

- A O TOM, JAK BUBLINY PŘINÁŠEJÍ RADOST -

Chcete udělat dětem opravdu radost? Namíchejte jim domácí bublifuk! A co víc, můžete je přizvat k dílu a vyrábět společně. Internet je plný receptů na bublifuk, ale ten můj má jednu obrovskou výhodu. Můžete ho používat téměř ihned po namíchání. Prostě namícháte a bubláte :). Zkrátka domácí bublifuk od ZABUBLEJ.

Věděli jste, že bubliny jsou nejen zábavou, ale také dobré pro vaše děti? Bublifuk rozvíjí celou řadu dovedností, jemnou i hrubou motoriku. Druhá část článku o bublinách je věnována oblastem, ve kterých bubliny pomáhají rozvoji dítěte. V článku se dozvíte, proč je dobré dětem pořídit bublifuk.

Co udělat, když mi pořád ty bubliny praskají? Jak vlastně bublifuk funguje? To jsou otázky, které si někdy kladl každý z nás. Ať už to bylo v podobě malého dítěte ve vaně, nebo v roli rodiče snažícího se uspokojit dítě toužící po bublinách, a nebo dokonce v roli člověka, kterého to prostě zajímá z principu. Já si otázky o bublinách...

Chcete bubliny na vaší akci, ale nevíte jaký formát? V článku se dočtete o možnostech, které máte a co vše nabízím. Ať už nazýváme mé programy třeba bubble show, bublinová show, bublinové představení nebo jakkoliv jinak, uvidíte, že se hodí na různé typy akcí, ať už jsou to svatby, plesy, večírky, dětské dny, oslavy, festivaly, ale i školní a...

ZÍSKÁVEJTE INFORMACE
O BUBLINÁCH JAKO PRVNÍ! 

DALŠÍ BUBLINOVÁ ZÁBAVA

Přečtěte si další články ze světa bublin

Malování pomocí bublin je krásná a zábavná aktivita. Jedná se o skvělou příležitost strávit společně rodinný čas. Tato aktivita je zábavná a tvůrčí, rozvíjí představivost, estetiku a jemnou motoriku.

Kouzlo bublifuku je mnohem větší, než jen tvorba barevné bubliny. Může pomoct i zpěvákům. Dechové cvičení pro zpěváky - koukněte se na krátký rozhovor s učitelkou zpěvu.

Staň se součástí bublinového festivalu úplně jinak... Staň se dobrovolníkem. Naučíš se mnoho bublinových věcí a principů. S Tvojí pomocí se stanou Bublinové festivaly těmi nejlepšími akcemi pro děti v okolí a zaručíte opravdovou radost jak dětem, tak rodičům.

Chápu. Chcete tvořit bubliny, ale nevíte, jaký nástroj vybrat, aby to bylo ideální. Chcete tvořit obří bubliny? Bublinové hady? Chcete bubliny praskat? Chcete, aby to zvládli i ti nejmenší? Pojďte do toho se Zabublej.

To je přece jasné! Prostě foukáš do toho kolečka a oni se bubliny tvoří sami, ne? Ale co když je možnost udělat to ještě lépe a navíc bez zbytečně rozlitého bublifuku a mokrých prstů?

Už jste někdy viděli obří bubliny, a chcete to taky vyzkoušet? Ano, mega bublina může být utvořena díky skvělé bublinové směsi, ale také je to i o ovládání bublinových nástrojů. Tak pojďme na to.

Bublinové hrátky nejsou omezené pouze na léto, ale to asi víte. Spolu s dětmi můžete vytvořit i zmrzlou bublinu. Sledovat jak mrzne, užívat si jedné bubliny třeba půl hodiny anebo zkoumat zázraky přírody pomocí "vědy pro děti".

BUBLINOVÉ AKTIVITY

vyzkoušejte si různé bublinové hrátky