REFERENCE - bublinové programy

- JAK SE JINÍ RADOVALI Z BUBLINOVÉ ZÁBAVY -

"Speciální bublinová show, na míru šitá na naší svatbu, byla jednoduše úžasná! Čas se zastavil a děti ale i dospělí ani nedutali a pozorovali bublinové triky a nevěstu v bublině! Pro mladší děti to byl nejlepší bod svatby! Moc děkujeme!"

SAMUEL P.

Ženich

„Krásné a zábavné vystoupení, parádní zpestření dětské oslavy - pro všechny zúčastněné to byl velký zážitek a ještě dlouho vzpomínali hlavně na zavírání do bublin. A výborný přístup k dětem a komunikace s nimi. Děkujeme!“

ELIŠKA M.

Maminka

„Super namíchaný Zabublej v kombinaci s originálními nástroji a zábava se vydařila na velmi dlouho. Dcery byly nadšené a ani dospělí neodolali zabublat si a vytvořit nádherné bubliny. “

GABRIELA K.

Mamimka

"Jedním slovem: skvělé! Bublinovou show a workshop jsme měli na vánoční slavnosti s více jak stovkou lidí a nadšení byli dospělí i děti."

JAKUB L.

Mozaika Hradec Králové

"Úžasná show, kterou si všechny děti náramně užily. Daniel děti perfektně zabaví a zapojí do celé show. Představení v našem parku dělal během tematické akce, kde bylo dětí opravdu spousta, a i s větším počtem dětí dokázal všechny pobavit a zapojit. Moc děkujeme a rádi se znovu domluvíme na další akci."

NIKOLA H.

Heroland s.r.o.

"Tieto zázračné bublinky, môj splnený sen! veľmi ďakujem za to Tento bod programu našej svadby si budem dlho pamätať a s úsmevom na tvári naň spomínať"

KATARINA P.

Nevěsta

"Dnes nám dorazila směs na bubliny Zabublej a nástroj na dělání velkých bublin a jsme nadšení! Opravdu kvalitní bublifuk, se kterým se dá užít spoustu zábavy. A myslím, že těch pět litrů směsi bude nakonec málo. Takže pokud si nemůžete užít bublinovou show naživo, rozhodně si pořiďte vybavení domů, baví to dospělé i děti."

DAGMAR S.

Maminka

"Vystoupení Daniela bylo úžasné. Dcery byly nadšené (já také ). Rozesmátá dcera přiběhla z bublinového workshopu, co vše bude pod stromeček potřebovat, aby také mohla dělat tak hezké bubliny jako Daniel. Je krásné pozorovat, jak se díky Danielovu umění mění zasmušilé tváře v úsměvy, všem mohu vřele doporučit. Zkrátka musíte to vidět na vlastní oči."

PAVLÍNA Z.

Maminka

"S Danielem jsem spolupracovala několikrát při přípravě celoměstských akcí a vždy se jednalo o velmi milou a vstřícnou domluvu. Jeho obří bubliny zaujaly nejen malé návštěvníky a vykouzlily úsměv na jejich tváři - dnes tak nesamozřejmou věc... Děkuji!"

EDITA D.

České muzeum stříbra

"Dannysbubbles mohu jen doporučit. Měli jsme objednané na dětské akce a i konferenci pro mládež a všichni byli spokojení. Děti se mohly zapojit, program byl pestře prostřídaný, zajímavé prvky i skvělá komunikace.“

ANDREA J.

Uniťáček - mateřské centrum

„Daniel se svou show vystoupil na naší svatbě a nemůžeme, než ho vynachválit. Profesionální přístup byl propojen s vtipností a celou show doplnil i o obsáhlou faktografii, což mi u takového řemesla přijde velmi cenné. Velmi doporučujeme! .“

JAKUB S. 

Ženich

"Pan Kunášek nám připravil bublinovou show na dětský den v Uhlířských Janovicích, děti byly nadšené, je vidět, že je umí zaujmout, domluva bezproblémová, vystupování velice příjemné. Určitě si ho zařadíme na seznam lidí, pro další spolupráci."

EVA K.

Cvičení pro nejmenší z.s.

Moc děkujeme za skvělé odpoledne a radostné ukončení školního roku v naší MŠ v Řenčích... Najednou se i z rodičů stali malé děti a mohli jsme všichni společně bláznit na naší zahradě...

ALICE H.

Mateřská škola Řenče

REFERENCE - bublifuk ZABUBLEJ

- BUBLIFUKY, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ RADOST -

"Super namíchaný Zabublej v kombinaci s originálními nástroji a zábava se vydařila na velmi dlouho. Dcery byly nadšené a ani dospělí neodolali zabublat si a vytvořit nádherné bubliny. "

GABRIELA K.

Maminka

"Dnes nám dorazila směs na bubliny Zabublej a nástroj na dělání velkých bublin a jsme nadšení! Opravdu kvalitní bublifuk, se kterým se dá užít spoustu zábavy. A myslím, že těch pět litrů směsi bude nakonec málo. Takže pokud si nemůžete užít bublinovou show naživo, rozhodně si pořiďte vybavení domů, baví to dospělé i děti."

DAGMAR S. 

Maminka

Koupili jsme koncentrát a UNI nástroj na tvorbu bublin. Nákup proběhl rychle, v naprostém pořádku. Bubláni spolehlivě zabavilo jak naše puberťáky, tak batole, takže můžeme doporučit. Ocenili bychom možnost množstevní slevy při dalším/větším nákupu, protože bubláni je návykové a my se rádi budeme vracet, abychom si mohli znovu zabublat.

ZDENA H.

Maminka

Daniel připravil úžasné odpoledne plné bublin různých tvarů a velikostí. Bylo parádní vidět kolik vykouzlil dětských úsměvů!!! (no, nejen dětských). Amátka je nyní plná bublifuků, které Daniel připravuje (dle své tajné receptury). A tak se na parádní bublání mouhou těšit i děti z dětské skupiny a kroužků!Danieli,děkujeme za návštěvu a těšíme se na brzo naviděnou!!!!!

MARKÉTA Z.

RC Víla Amátka

Skvělý přístup a komunikace, no a bublifuk je úplně jiná liga, než na co jsme zvyklí z běžné produkce. Baví děti i dospělé. A navíc je šetrný k přírodě. Takže doporučujeme a určitě jsme ho nekoupili naposledy

KATEŘINA G.

Maminka