BUBLINY, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ RADOST

ČESKÝ VÝROBEK

Jedinečný bublifuk (nejen) na obří bubliny. Vynalezen a míchán v Česku s láskou a pečlivostí. Proto vám zajistí ty nejlepší a nejkrásnější bubliny.

RUČNĚ VYRÁBĚNÝ

Všechny prodávané nástroje a bublifuky vyrábím sám a dávám si na nich záležet. Bublifuk míchám ručně. Nástroje měřím, řežu, brousím i skládám.

BEZPEČNÝ A NEZÁVADNÝ

Bublifuk ZABUBLEJ splňuje evropské normy EN 71. Pro vaše děti je zcela bezpečnou hračkou. Bublifuk nezanechává skvrny na oblečení ani na nábytku.

VLÍDNÁ KOMUNIKACE

Záleží mi na vaší spokojenosti. Všechny objednávky i reklamace vyřídím co nejrychleji to půjde. Vždy s respektem, úctou a k vaší radosti.

ŠETRNÝ A ETICKÝ

Krása stvoření i lidská hodnota jsou pro mě důležité. Bublifuk je ekologický, rozložitelný, obal recyklovatelný a materiál od výrobců ověřený. 

LOKÁLNÍ A POCTIVÝ

Vždy hledám materiál u malých českých prodejců. Snažím se tak podpořit malé podniky a místní podnikatele. Svou práci chci dělat co  nejlépe.


BUBLINOVÉ SMĚSI A NÁSTROJE

VÝHODNÉ SETY

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Zmrzlé bubliny

Ukažte dětem (i sobě) jak vypadá zmrzlá bublina. Jedná se o skvělou příležitost strávit společně rodinný čas. Aktivita umožní ukázat dětem různé krásné a vědecké zajímavosti. Vyzkoušejte zmrzlé bubliny a žasněte. Popis: Obsahuje: ZABUBLEJ bublifuk 200ml + 2x kelímek (recyklovatelný) + 2x bambusové brčko (kompostovatelné) + návod Kompletní sada na tvoření zmrzlých bublin v zimě.  Skvělá zábava pro vaše děti (i dospělé!) Zkoušejte zmrzlé bubliny při teplotě -7°C. Vylejte trochu bublinové směsi do kelímku a namočte jeho okraj. Ponořte část brčka do bublinové směsi a poté vyfoukněte bublinu tak, aby držela na okraji kelímku. Čekejte a sledujte zamrzání bubliny. Podrobnější návod najdete zde .

180,00 Kč

Malování bublinami

Malování bublinami je kreativní zábava a také příležitost strávit společně rodinný čas. Aktivita je zábavná a tvůrčí, rozvíjí představivost, estetiku a jemnou motoriku. A navíc vám z toho zbyde i obrázek. Obsahuje: 3x ZABUBLEJ bublifuk 250ml (modrá, žlutá a červená) 3x kelímek a 3x brčko (PLA materiál, kompostovatelný plast z kukuřice) + 1x bambusové brčko většího průměru 3x předkreslené šablony na malování 2x čisté papíry na malování bublinami (čtvrtka a křídový papír) 1x návod POZOR, OBJEDNÁVKY NA MALOVÁNÍ BUBLINAMI JSOU ODESÍLÁNY V PÁTEK Malovat bublinami je možné několika způsoby. Podrobněji jsou popsány v přiloženém návodu nebo v článku Jak malovat bublinami. Kreativitě se meze nekladou. Můžete tvořit dle šablon, sami nebo s někým. Ze základních barev můžete smícháním vytvořit i další barvy jako jsou zelená, fialová, růžová... Varování: Aktivitu dělejte vždy za dohledu dospělého. Balík obsahuje malé a křehké části. Barevnou bublinovou směs nepijte a nelijte do očí. Při delším užívání může nepříznivě ovlivňovat aktivitu a pozornost dětí. 

430,00 Kč