BUBLINY, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ RADOST

Domácí bublifuk ZABUBLEJ přináší konečně něco, co si každý rodič přeje. Obrovskou radost a momentální štěstí našich dětí. Zažijte společný rodinný čas plný smíchu a radosti, když společně budete žasnout nad krásou, barevností a křehkostí bubliny.


BUBLINOVÉ SMĚSI A NÁSTROJE

VÝHODNÉ SETY

Zmrzlé bubliny

Jedná se o skvělou příležitost strávit společně rodinný čas. Zároveň vám tato aktivita umožní ukázat dětem různé krásné a vědecké zajímavosti. Vyzkoušejte zmrzlé bubliny a žasněte. Popis: Obsahuje: ZABUBLEJ bublifuk 200ml + 2x kelímek (recyklovatelný) + 2x bambusové brčko (kompostovatelné) + návod Kompletní sada na tvoření zmrzlých bublin v zimě.  Skvělá zábava pro vaše děti (i dospělé!) Zkoušejte zmrzlé bubliny při teplotě -7°C. Vylejte trochu bublinové směsi do kelímku a namočte jeho okraj. Ponořte část brčka do bublinové směsi a poté vyfoukněte bublinu tak, aby držela na okraji kelímku. Čekejte a sledujte zamrzání bubliny. Podrobnější návod najdete zde .

180,00 Kč

Základní set

Nechte děti, ať si užijí bublin do sytosti. Základní set pro tvorbu velkých bublin udělá radost vám i vašim dětem.   Popis:   Obsahuje: ZABUBLEJ bublifuk 1L + nástroj MEGA Vydrží až 1 hodiny stálého používání Skvělá zábava pro vaše děti (i dospělé!) Návod na nejlepší používání bublifuku zde: O bublifuku Zabublej. Podrobnější popis: Toužíte po obřích bublinách? Splňte sobě i dětem sen a vytvořte si je doma. S domácím bublifukem Zabublej a speciálními nástroji je to hračka. Nástroj MEGA vytvoří mega bubliny o metrových velikostech. Bublifuk ZABUBLEJ vám zajistí okamžité používání, spoustu zábavy a navíc je šetrný k lidem i přírodě. 

250,00 Kč

Mini set

Nechte děti, ať si užijí bublin do sytosti. Mini set pro tvorbu velkých bublin udělá radost vám i vašim dětem, protože je určen pro menší děti Popis: Obsahuje: ZABUBLEJ bublifuk 1L + nástroj MINI Vydrží až 1 hodiny stálého používání Skvělá zábava pro vaše děti (i dospělé!) Návod na nejlepší používání bublifuku zde: O bublifuku Zabublej. Podrobnější popis: Toužíte po obřích bublinách? Nebo prostě po super bublifuku pro menší děti? Splňte sobě i dětem sen a vytvořte si je doma. S domácím bublifukem Zabublej a speciálními nástroji je to hračka. Nástroj MINI   vytvoří veliké bubliny v různých velikostech. Tvořit můžete mácháním nástroje či foukání bublin.   Bublifuk ZABUBLEJ vám zajistí okamžité používání, spoustu zábavy a navíc je šetrný k lidem i přírodě. 

220,00 Kč

Narozeninový set

Skvělá zábava na narozeninovou párty pro vaše děti. Nechte děti, ať si z narozenin odnesou nezapomenutelný zážitek.  Popis: Obsahuje ZABUBLEJ 5L , Nástroje VELA a MEGA  Vydrží až 2 hodiny stálého používání Skvělá zábava pro vaší akci Návod na nejlepší používání bublifuku zde: O bublifuku Zabublej. Podrobnější popis: Toužíte po obřích bublinách? Splňte sobě i dětem sen a vytvořte si je doma. S domácím bublifukem Zabublej a speciálními nástroji je to hračka. Nástroj UNI můžete přizpůsobit na obří bubliny, ale zároveň přenastavit na více ok a tvořit veliké množství bublin najednou. Nástroj MEGA vytvoří mega bubliny o metrových velikostech.  Bublifuk ZABUBLEJ vám zajistí okamžité používání, spoustu zábavy a navíc je šetrný k lidem i přírodě. 

900,00 Kč

Festivalový set

Skvělá zábava pro děti na festival, dětský den nebo velkou svatbu. Nechte děti, ať si z akce odnesou nezapomenutelný zážitek. Popis:   Obsahuje: ZABUBLEJ 5L , koncentrát 1L , 2x nástroj UNI , 2x nástroj MEGA , 1x nástroj MINI Vydrží až 2 hodiny stálého používání Skvělá zábava pro vaší akci Návod na nejlepší používání bublifuku zde: O bublifuku Zabublej. Podrobnější popis: Toužíte po obřích bublinách? Splňte sobě i dětem sen a vytvořte si je doma. S domácím bublifukem Zabublej a speciálními nástroji je to hračka. Nástroj UNI můžete přizpůsobit na obří bubliny, ale zároveň přenastavit na více ok a tvořit veliké množství bublin najednou. Nástroj MEGA vytvoří mega bubliny o metrových velikostech. Bublifuk ZABUBLEJ vám zajistí okamžité používání, spoustu zábavy a navíc je šetrný k lidem i přírodě. 

1 950,00 Kč

Cestovní set

Chcete si bublifuk vzít někam s sebou? Cestovní set je ideální na výlet, dovolenou nebo když chcete jen ušetřit místo.  Popis:   Obsahuje: 1L koncentrát (1:5), a malý nástroj UNI , který je vysoký jen 25cm Vydrží až 3 hodiny stálého používání Skladná (malá) verze úžasných (velkých) bublin Návod na tvorbu  nejlepších bublin  si můžete přečíst na blogu. Podrobn ější popis: Toužíte po obřích bublinách? Splňte sobě i dětem sen a vytvořte si je doma. S domácím bublifukem Zabublej a speciálními nástroji je to hračka. Nástroj UNI můžete přizpůsobit na obří bubliny, ale zároveň přenastavit na více ok a tvořit veliké množství bublin najednou. Bublifuk ZABUBLEJ vám zajistí okamžité používání, spoustu zábavy a navíc je šetrný k lidem i přírodě.

750,00 Kč

Váš set

Máte specifické požadavky? Velké množství bublifuku nebo nástrojů? Neváhejte mě kontaktovat a vytvoříme nabídku přímo pro vás.

1,00 Kč

  PROČ SI VYBRAT ZROVNA ZABUBLEJ

  ČESKÝ VÝROBEK

  Jedinečný bublifuk (nejen) na obří bubliny. Vynalezen a míchán v Česku s láskou a pečlivostí. Proto vám zajistí ty nejlepší a nejkrásnější bubliny.

  RUČNĚ VYRÁBĚNÝ

  Všechny prodávané nástroje a bublifuky vyrábím sám a dávám si na nich záležet. Bublifuk míchám ručně. Nástroje měřím, řežu, brousím i skládám.

  BEZPEČNÝ A NEZÁVADNÝ

  Bublifuk ZABUBLEJ splňuje evropské normy EN 71. Pro vaše děti je zcela bezpečnou hračkou. Bublifuk nezanechává skvrny na oblečení ani na nábytku.

  VLÍDNÁ KOMUNIKACE

  Záleží mi na vaší spokojenosti. Všechny objednávky i reklamace vyřídím co nejrychleji to půjde. Vždy s respektem, úctou a k vaší radosti.

  ŠETRNÝ A ETICKÝ

  Krása stvoření i lidská hodnota jsou pro mě důležité. Bublifuk je ekologický, rozložitelný, obal recyklovatelný a materiál od výrobců ověřený. 

  LOKÁLNÍ A POCTIVÝ

  Vždy hledám materiál u malých českých prodejců. Snažím se tak podpořit malé podniky a místní podnikatele. Svou práci chci dělat co  nejlépe.