BUBLINOVÁ ZÁBAVA

bubliny, které přinášejí radost

speciální NABÍDKA
PRO ŠKOLKY

Ve školkách po celé ČR tým Zabublej udělali více než 50 akcí a programů. Program se pohybuje okolo ceny 4700,- až  9500,-.* a trvá běžně hodinu.

Speciální nabídka konkrétního programu je od bublináře Vojty v Praze:

Program koncipovaný na 60 minut, ve kterém děti nejen uvidí 15-20 minutové vystoupení, ale také si budou moci zablbnout s bublinami při dílně či zavírání do bubliny. To bude smíchu a radosti. Vojta má zkušenost jako pracovník ve školce i jako bublinář - s ním to bude vážně jízda!
Program je vhodný i pro speciální školky

Cena za program v Praze: 6500,- 


* Závisí na délce, umístění, počtu dětí a náročnosti akce. Vše je na základě předběžné domluvy. Programy jsou možné po celé republice.

bublinář Vojta z Prahy

RŮZNÉ EVENTY A OBECNÍ AKCE

Nabídka pro firemní akce, eventy, obecní dny či různá výročí. Bublinový program společně poskládáme tak, aby sloužil přesně dle představ. Ať už to bude hlavní program nebo doplňkový. Společně to dobře naplánujeme, nebojte!

Bublinový festival znamená jednu velikánskou bublinovou dílnu, která má několik různých stanovišť. Vybrat můžete nížě. Děti si mohou vyzkoušet být uvnitř bubliny, tvořit obří bubliny či bubliny praskat a mnoho dalšího. Na programu také může být vystoupení s mnoha bublinovými triky a povídáním, kde uvidíte kouřové i ohnivé bubliny. Cena je dle domluvy dle náročnosti a rozměru akce.

Není nic hezčího než upřímná radost dítěte (i dospělého). A tu diváci a účastníci jistě zažijí. Stačí se na chvíli zastavit a kochat se bublinou. 

INTERAKTIVNÍ STANOVIŠTĚ, 
které můžete zažít na své akci

OBŘÍ BUBLINY
HODNĚ BUBLIN
BUBLINOVÉ VYSTOUPENÍ
BUBLINY V RUKÁCH
UZAVŘENÍ DO BUBLINY
BUBLINOVÉ PYRAMIDY
MALOVÁNÍ BUBLINAMI
PRASKÁNÍ BUBLIN

OSLAVY, NAROZENINY a SVATBY

Ať už chcete zabavit hosty, sebe, oslavence nebo všechny, tak bublinový program je ideální možností. K dispozici je běžný program Bublinová dílna s popraskem, ale také je možnost klasického vystoupení. Možnost je jak uvnitř tak venku.

V případě programů pro děti doporučujeme spíše Bublinovou dílnu s popraskem, která může být obohacena krátkým vystoupením. Dílna pak vychází na cenu okolo 5 000,-. Program se hodí spíše ven.

Pokud chcete program na svatbu či pro dospělácké publikum, pak doporučujeme zejména interaktivní vystoupení. To je se pohybuje v částkách 8 000 - 15 000,-. Vystoupení se hodí do vnitřních prostor.

FIREMNÍ VEČÍRKY a PLESY

Bublinová show či jinými slovy bublinové vystoupení je určeno zejména pro diváky, kteří vydrží se dívat a žasnout nad bublinami. 

Vystoupení obsahuje bublinové triky, útvary a zvláštnosti. Je určeno zejména do vnitřních prostor. Klasická délka je 20-25 minut. Dle domluvy lze upravit. 

 Show lze obohatit také workshopem, při kterém si na bubliny můžete také sáhnout, vyzkoušet a naučit se základní bublinové triky. 

Cena se pohybuje od 10 000,-. Je úměrná délce programu, ujeté vzdálenosti a náročnosti celé akce.