Bubliny, které přinášejí radost... 
                                               a to i tam, kde to nemají lehké!

Jasně, každý z nás pomáhá rád. A my v Zabublej chceme pomoct taky. Proto chceme pomoct tím, co umíme nejlépe. Tady je teda ještě něco navíc než zodpovědné produkty. Tady totiž můžeme spojit síly! A díky našim bublinám a díky vám, můžeme přinést radost a pomoc i tam, kde to není úplně jednoduché. Bubliny tak můžou pomoc psychologům, terapeutům, sociálním pracovníkům, ale také v institucích jako jsou dětské domovy, speciální školky, ale i domovy seniorů, léčebnách a dalších. 

Díky, že pomáháte! Díky, že díky vám, pomáháme i my!


Bublifukový set, který pomůže

Během práce s bublinami si učitel Daniel všiml zajímavých efektů, které bubliny mají. Proto ve spolupráci s několika dětskými psychology vymysleli "krabici", kde jsou věci, které můžou opravdu pomoc. V krabici jsou nejen produkty, ale také brožura, která vysvětluje metody použití bublin v terapiciích apod.

Nápomocná "krabice" tak zajistí Zabublej bublifuk, několik nástrojů, plné vybavení "ready-to-go" a brožuru obsahující metody práce, aktivity, návody a popisy pomoci, kterou bublinami můžete realizovat.

Program, který přinese radost

Bublinový program, který 

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Když chcete podpořit jiné...

Pokud chcete, aby bubliny opravdu pomáhaly a přinesly radost i na místech, kde to opravdu není jednoduché, můžete zakoupit buď produkt, který bude předán do rukou specializovaných pracovníků, nebo program, který bude uspořádán v některé z vybraných institucí.

Samozřejmě, že po zakoupení obdržíte certifikát a po předání vaší pomoci také informace, kde konkrétně jste pomohli.

Když se chcete zapojit...

Pokud chcete využít náš program Pomáháte, je možné přihlásit se přímo zde. Zařadíte se tak na seznam čekatelů. Jakmile bude volný set či termín, budeme vás kontaktovat ohledně předání setu či uskutečnění programu. 

Do programu se mohou hlásit lidé z pomáhajících profesí, psychologové, terapeuti, dětské domovy, speciální školky ale i domovy seniorů, LDN apod. 

Reference

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur.

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Klikněte a můžete začít psát. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Jméno Příjmení

Jméno firmy