Bubliny, které přinášejí radost... 
                                                       a to i tam, kde to nemají lehké!

Jasně, každý z nás pomáhá rád. A my v Zabublej chceme pomoct taky. Proto chceme pomoct tím, co umíme nejlépe. Tady je teda ještě něco navíc než zodpovědné produkty. Tady totiž můžeme spojit síly! A díky našim bublinám a díky vám, můžeme přinést radost a pomoc i tam, kde to není úplně jednoduché. Bubliny tak můžou pomoc psychologům, terapeutům, sociálním pracovníkům, ale také v institucích jako jsou dětské domovy, speciální školky, ale i domovy seniorů, léčebnách a dalších. 

Díky, že pomáháte! Díky, že díky vám, pomáháme i my!


Bublifuková krabice, která pomůže

Během práce s bublinami si učitel Daniel všiml zajímavých efektů, které bubliny mají. Proto ve spolupráci s několika dětskými psychology vymysleli "krabici", kde jsou věci, které můžou opravdu pomoc. V krabici jsou nejen produkty, ale také brožura, která vysvětluje metody použití bublin při terapiciích apod.

Nápomocná "krabice" tak zajistí Zabublej bublifuk, několik nástrojů, plné vybavení "ready-to-go" a brožuru obsahující metody práce, aktivity, návody a popisy pomoci, kterou bublinami můžete realizovat.

Program, který přinese radost

Radost i na místech, kde to není lehké. To díky bublinovému programu dokážeme. Alespoň na chvíli. Všimli jsme si, jaký efekt bubliny mají a co přinášejí. 

Bublinový program je uzpůsobený pro potřebné místo. Jedná se zejména o místa jako jsou dětské domovy, speciální školky, ale také Domovy důchodců a LDN. Prostě místa, kde trochu úsměvu prospěje. Toho chceme být součástí.    A vy můžete být také. 

Když chcete podpořit jiné...

Pokud chcete, aby bubliny opravdu pomáhaly a přinesly radost i na místech, kde to opravdu není jednoduché, můžete zakoupit buď produkt, který bude předán do rukou specializovaných pracovníků, nebo program, který bude uspořádán v některé z vybraných institucí.

Samozřejmě, že po zakoupení obdržíte certifikát a po předání vaší pomoci také informace, kde konkrétně jste pomohli. Díky, že jste v tom s námi!

Když se chcete zapojit...

Pokud chcete využít náš program Pomáháte, je možné přihlásit se přímo zde. Zařadíte se tak na seznam čekatelů. Jakmile bude volná krabice či termín, budeme vás kontaktovat ohledně předání krabice či uskutečnění programu. 

Do programu se mohou hlásit lidé z pomáhajících profesí, psychologové, terapeuti, dětské domovy, speciální školky ale i domovy seniorů, LDN apod. 

Často kladené dotazy

1. Koho podpořím, když koupím dárek?

V rámci projektu Pomáháte se mohou hlásit jednotlivci (psychologové, terapeuti apod.) či organizace, kteří pracují s lidmi v nelehkých životních situacích (dětské domovy, LDN, domovy pro seniory apod.) Mezi těmito přihlášenými potom vybíráme. V případ, že zakoupíte dárek a nikdo není na řadě, aktivně vyhledáme místo, kde bublifuk může pomoc.

2. Kdo se do programu může hlásit?

Lidé, spolky a organizace zaměřené na pomoc lidem v jejich nelehkých situacích, kde by bubliny mohly přinést trochu radosti.

3. Jak budu vědět, že jsem skutečně pomohl?

Po zakoupení dárku obdržíte certifikát s vaším jménem. Při předání dárku obdržíte e-mail s informacemi komu, kde a jak jsme váš dárek předali.

4. Jak dlouho potrvá předat dárek?

U dárků ve formě Bublifukové krabice k předání dojde zpravidla do 14 pracovních dnů. U dárku ve formě programu může trvat uskutečnění akce až 1 měsíc.

5. Můžeme koupit dárek přímo konkrétní osobě či organizaci?

To zatím bohužel není možné. Komu se dárek předá je vybíráno ze seznamu přihlášených do programu Pomáháte.

6. Jak můžu vědět, že můj dárek bude na pravém místě? 

Předtím než dárek předáme, si zavoláme s těmi, co mají dárek obdržet. Společně se domluvíme, zdali forma a obsah vyhovují a přinesou dostatečný efekt.