63a009988cef463a009988cef5


VÍTEJTE 
A RADUJTE SE Z BUBLIN!


Jmenuji se Daniel a zamiloval jsem si bubliny. Nabízím bublinové programy, vystoupení a také svůj vlastní bublifuk. Kéž i Vám mohou bubliny přinést tolik radosti, kolik přinášejí mně. 


Těší mě, že jste tady.


NABÍDKA PROGRAMŮ

POPRASK S DÍLNOU

Poprask s dílnou je skvělý program pro malé i velké děti. Do vzduchu budou lítat desítky bublin, které děti mohou pochytat. Ale hlavně mohou bubliny také tvořit a to díky bublináři, který dětem bubliny ukazuje, pomáhá tvořit a programem je provází.

WORKSHOP

Dílnička, ke které můžete přizvat děti i dospělé. Společně si ukážeme ty nejzajímavější bublinové triky a povíme si, jak bubliny vlastně fungují. Program tak bude pro všechny zábavou, inspirací a zároveň i získáním nových znalostí.

VYSTOUPENÍ

Vystoupení je určeno pro horlivé diváky. Skvěle se hodí na svatby, oslavy či firemní večírky. Přinese divákům chvíle úžasu i napětí. Představení je založeno na bublinových a světelných efektech v podání zakladatele a bublináře Daniela.

* Programy zajišťujeme po celém našem území krásné republiky.

JAK VYBRAT PROGRAM

Mně jde o to, přinést radost. O co jde vám? Pokud vybíráte program z mé nabídky, zaměřte se především na to, co chcete účastníkům přinést. Je to kouzelná podívaná? Zážitek a poučení? Nebo trocha pohybu a legrace? Podrobnosti o mých bublinových show a programech si můžete přečíst na blogu.

Všechny programy jsou kombinovatelné navzájem. Můžete tedy dětem připravit krátkou dílničku, kde si bubliny vyzkouší tvořit a pak je vypustit na chytání stovek bublin. Nebo potěšit své kolegy workshopem a vystoupením, které jim přinese fascinaci světem bublin. Stačí mi říct Vaši představu a domluvíme se na ideálním programu na míru.  

Orientační ceník častých programů

- Ceny jsou ovlivněny počtem lidí, délkou programu, datem, počtem stanovišť a náročností přípravy -

Poprask s dílnou

Hodinový program obsahující krátkou ukázku, základní dílnu a praskání bublin.

od 4500 Kč

Vystoupení

30 minutová ukázka bublinových triků a různých útvarů v podání bublináře Daniela.

od 6500 Kč

Bublinové odpoledne

Dvě hodiny bublinové dílny a poprasku.

od 8500 Kč

Bublinový festival

Několik hodin různých bublinových aktivit a stanovišť. 

od 10 500 Kč

Extra stanoviště/aktivity

Obří bubliny, malé bubliny, uzavírání do bubliny, bublinové pyramidy, malování bublinami, bubliny pomocí rukou...

od 500 Kč/ položka

VYBÍREJTE K UDÁLOSTEM

DĚTSKÝ či MĚSTKÝ DEN

Ideálním programem na dětský den, oslavu či městské slavnosti je poprask s dílnou. Dopřejete dětem mnoho pohybu, zábavy a hlavně radosti.

FIREMNÍ VEČÍREK

Obyčejný večírek obohatíte o zábavný a fascinující program. Uvidíte, co s kolegy udělá patnáct minut létajících barevných bublin. 

SVATBA

Nafotit několik fotografií uprostřed bublin či zabavit děti na svatbě. Na svatbu se hodí poprask s dílnou i vystoupení, kde Vás bublinář zavře do obří bubliny. 

ŠKOLNÍ  PROGRAM

Pro mateřské školy jsou bubliny prostě geniální. Interaktivní vystoupení i poprask s dílnou skvěle vyplní školkový program. Ve škole se přiučí o vědách.

PLES

Doprovodný program na ples nebo půlnoční představení. Bublinové vystoupení o různé délce krásně zpestří plesovou událost. 

FESTIVAL a KULTURNÍ AKCE

Ať už jde o akci pro děti nebo pouze o doprovodný program, bublinová dílna, vystoupení nebo bublinový festival zaujme přední místo na vaší akci. Uvidíte. 

OBJEDNEJTE SI RADOST Z BUBLIN - poptávka

- Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve nazpět. -