63a009988cef463a009988cef5


VÍTEJTE 
A RADUJTE SE Z BUBLIN!


Jmenuji se Daniel a zamiloval jsem si bubliny. Nabízím bublinové programy, vystoupení a nově také svůj vlastní bublifuk ZABUBLEJ. Kéž i Vám mohou bubliny přinést tolik radosti, kolik přinášejí mně. 


Děkuji, že jste tady.


NABÍDKA PROGRAMŮ

POPRASK

Poprask je skvělý program pro malé i velké děti. Do vzduchu budou lítat stovky bublin, které děti mohou pochytat. Skvěle se u toho pobaví a zároveň jim dopřejete spoustu pohybu. Věřte, že i Vy si budete chtít alespoň jednu bublinu chytit.

WORKSHOP

Dílnička, ke které můžete přizvat děti i dospělé. Společně si ukážeme ty nejzajímavější bublinové triky a povíme si, jak bubliny vlastně fungují. Program tak bude pro všechny zábavou, inspirací a zároveň i získáním nových znalostí.

VYSTOUPENÍ

Vystoupení je určeno pro horlivé diváky. Skvěle se hodí na svatby, oslavy či firemní večírky. Přinese divákům chvíle úžasu i napětí. Představení je založeno na bublinových a světelných efektech v podání zakladatele a bublináře Daniela.

JAK VYBRAT PROGRAM

Mě jde o to, přinést radost. O co jde vám? Pokud vybíráte program z mé nabídky, zaměřte se především na to, co chcete účastníkům přinést. Je to kouzelná podívaná? Zážitek a poučení? Nebo trocha pohybu a legrace? Podrobnosti o mých bublinových show a programech si můžete přečíst na blogu.

Všechny programy jsou kombinovatelné navzájem. Můžete tedy dětem připravit krátkou dílničku, kde si bubliny vyzkouší tvořit a pak je vypustit na chytání stovek bublin. Nebo potěšit své kolegy workshopem a vystoupením, které jim přinese fascinaci světem bublin. Stačí mi říct Vaši představu a domluvíme se na ideálním programu na míru.  

VYBÍREJTE K UDÁLOSTEM

DĚTSKÝ DEN

Ideálním programem na dětský den či oslavu je poprask. Dopřejete dětem mnoho pohybu a zábavy. Pro starší děti a menší počet účastníků můžete přidat Workshop, kde si děti vyzkouší bubliny i tvořit.

FIREMNÍ VEČÍREK

Pokud chcete obyčejný večírek obohatit o zábavný a fascinující program, bublinové vystoupení je tu právě pro Vás. Uvidíte, co s kolegy udělá patnáct minut létajících barevných bublin. A kolik různých kouzel umí vytvořit ruce bublináře!

SVATBA

Jestli je Vaším snem proběhnout se v den svatby stovkami bublin, nafotit několik fotografií či zabavit děti na svatbě, poprask je skvělou volbou. Hosty ale můžete překvapit i vystoupením, kde Vás bublinář zavře jako novomanžele do obří bubliny. 

ŠKOLNÍ PROGRAM

Na dny otevřených dveří, projektové týdny či významné školní dny se bubliny skvěle hodí. Dopřejte dětem zábavu při workshopu a buďte si jistí, že odejdou o mnoho chytřejší - obohaceni o poznatky ze světa chemie, fyziky i dalších věd.

PLES

Hledáte-li ideální půlnoční překvapení či doprovodný program na ples jakéhokoli druhu, vystoupení je tu pro Vás. Nebudete litovat, bublinář Daniel si pro Vás připravil ty nejlepší triky s bublinami, kouřem i ohněm.

FESTIVAL

Bublinový poprask se hodí na festival pro děti, hudební či jinou akci. Pokud byste chtěli bublin více, zajistím několik stanovišť, kde na každém z nich bude speciální trošku jiný bublinový program. Hosté se mohou vydat hledat kouzla bublin.

OBJEDNEJTE SI RADOST Z BUBLIN - poptávka

- Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve nazpět. -