63a009988cef463a009988cef5


VÍTEJTE 
A RADUJTE SE Z BUBLIN!


Jmenuji se Daniel a zamiloval jsem si bubliny. Jako firma Zabublej nabízíme bublinové programy, vystoupení a také vlastní bublifuk. Kéž i Vám mohou bubliny přinést tolik radosti, kolik přinášejí mně. 

Těší mě, že jste tady
a že se někdy setkáme!

Daniel Kunášek
bublinář a majitel

Vybírejte k událostem

PROGRAM PRO ŠKOLKY / ŠKOLY

Pro mateřské školy jsou bubliny prostě geniální. Interaktivní vystoupení i poprask s dílnou skvěle vyplní školkový program. Ve škole se přiučí o vědách.

RŮZNÉ EVENTY

Bublinovým programem spestříte nejen firemní dny pro rodiny, ale také zaměstnanecké dny, výročí firmy, města či událostí. 

FIREMNÍ VEČÍREK

Obyčejný večírek obohatíte o zábavný a fascinující program. Uvidíte, co s kolegy udělá patnáct minut létajících barevných bublin. Vrátí se do dětských let a trochu pookřejí.

SVATBA

Nafotit několik fotografií uprostřed bublin či zabavit děti na svatbě. Na svatbu se hodí poprask s dílnou i vystoupení, kde Vás bublinář třeba zavře do obří bubliny. Žádný z hostů, ani ti nejmenší, se nebudou nudit.

DĚTSKÝ DEN či OBECNÍ SLAVNOST

Ideálním programem na dětský den, oslavu či městské slavnosti je poprask s dílnou. Dopřejete dětem mnoho pohybu, zábavy a hlavně radosti.

FESTIVALY A KULTURNÍ AKCE

Ať už jde o akci pro děti nebo pouze o doprovodný program, bublinová dílna, vystoupení nebo bublinový festival zaujme přední místo na vaší akci. Na bublinový zážitek budou vzpomínat ještě za týden. Uvidíte.

PLESY

Doprovodný program na ples nebo půlnoční představení. Bublinové vystoupení o různé délce krásně zpestří plesovou událost. Hosté pookřejí a na chvilku se vrátí do dětských let.

NAROZENINY

Bublinová zábava na narozeniny, uzavírání do bubliny, bublinová dílna nebo dokonce show. Radost kam se podíváte.

NABÍDKA PROGRAMŮ

POPRASK S DÍLNOU

Poprask s dílnou je skvělý program pro malé i velké děti. Do vzduchu budou lítat desítky bublin, které děti mohou pochytat. Ale hlavně mohou bubliny také tvořit a to díky bublináři, který dětem bubliny ukazuje, pomáhá tvořit a programem je provází.

WORKSHOP

Dílnička, ke které můžete přizvat děti i dospělé. Společně si ukážeme ty nejzajímavější bublinové triky a povíme si, jak bubliny vlastně fungují. Program tak bude pro všechny zábavou, inspirací a zároveň i získáním nových znalostí.

VYSTOUPENÍ

Vystoupení je určeno pro horlivé diváky. Skvěle se hodí na svatby, oslavy či firemní večírky. Přinese divákům chvíle úžasu i napětí. Představení je založeno na bublinových a světelných efektech v podání zakladatele a bublináře Daniela.

* Programy zajišťujeme po celém našem území krásné republiky.

JAKÝ PROGRAM VYBRAT

Mně jde o to, přinést radost. A to s bublinami umíme. O co jde vám? Pokud vybíráte program z naší nabídky, zaměřte se především na to, co chcete účastníkům přinést. Je to kouzelná podívaná? Zážitek a poučení? Nebo trocha pohybu a legrace? Podrobnosti o mých bublinových show a programech si můžete přečíst na blogu.

Všechny programy jsou kombinovatelné navzájem. Můžete tedy dětem připravit krátkou dílničku, kde si bubliny vyzkouší tvořit a pak je vypustit na chytání stovek bublin. Nebo potěšit kolegy workshopem a vystoupením, které jim přinese fascinaci světem bublin. Stačí mi říct Vaši představu a domluvíme se na ideálním programu na míru.  

Orientační ceník častých programů

- Ceny jsou ovlivněny počtem lidí, délkou programu, datem, počtem stanovišť a náročností přípravy -

Poprask s dílnou

Hodinový program obsahující krátkou ukázku, základní dílnu a praskání bublin.

od 4500 Kč

Vystoupení

30 minutová ukázka bublinových triků a různých útvarů v podání bublináře Daniela.

od 6500 Kč

Bublinové odpoledne

Dvě hodiny bublinové dílny a poprasku.

od 8500 Kč

Bublinový festival

Několik hodin různých bublinových aktivit a stanovišť. 

od 10 500 Kč

Extra stanoviště/aktivity

Obří bubliny, malé bubliny, uzavírání do bubliny, bublinové pyramidy, malování bublinami, bubliny pomocí rukou...

od 500 Kč/ položka

VYBÍREJTE K UDÁLOSTEM

DĚTSKÝ či MĚSTKÝ DEN

Ideálním programem na dětský den, oslavu či městské slavnosti je poprask s dílnou. Dopřejete dětem mnoho pohybu, zábavy a hlavně radosti.

FIREMNÍ VEČÍREK

Obyčejný večírek obohatíte o zábavný a fascinující program. Uvidíte, co s kolegy udělá patnáct minut létajících barevných bublin. 

SVATBA

Nafotit několik fotografií uprostřed bublin či zabavit děti na svatbě. Na svatbu se hodí poprask s dílnou i vystoupení, kde Vás bublinář zavře do obří bubliny. 

ŠKOLNÍ PROGRAM

Pro mateřské školy jsou bubliny prostě geniální. Interaktivní vystoupení i poprask s dílnou skvěle vyplní školkový program. Ve škole se přiučí o vědách.

PLES

Doprovodný program na ples nebo půlnoční představení. Bublinové vystoupení o různé délce krásně zpestří plesovou událost. 

FESTIVAL a KULTURNÍ AKCE

Ať už jde o akci pro děti nebo pouze o doprovodný program, bublinová dílna, vystoupení nebo bublinový festival zaujme přední místo na vaší akci. Uvidíte. 

FOTOGALERIE


OBJEDNEJTE SI RADOST Z BUBLIN - poptávka

- Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve nazpět. -